Agencja eventowa

Agencja eventowa


Jedzenie na eventy

Każda impreza czy spotkanie organizowane w mniejszym lub większym gronie do tego, aby mogło być uznane za udane będzie potrzebować przekąsek, posiłków, napojów itp.

W obecnym czasie wciąż panującej pandemii jedzenie zamawiane z dostawą bywa wybawieniem. Organizatorzy imprez firmowych i prywatnych poszukują sprawdzonych miejsc, gdzie można bezpiecznie zamówić dostawę czasem sporej ilości posiłków. Znane w branży agencje eventowe rozumieją jak dużą wagę ma catering. Dobrej jakości, smaczne jedzenie przyrządzane w bezpiecznych sterylnych warunkach to kryteria których nie można bagatelizować. Jakość oprawy muzyczno-wizualnej, najlepszy lokal czy otoczenie na imprezie plenerowej nie wystarczy do pełnego sukcesu eventu, jeśli goście będą narzekać na posiłki i przekąski.  

Agencja eventowa czy samodzielna organizacja imprezy.

Agencja eventowa

Agencje eventowe o ugruntowanej na rynku pozycji, już na etapie wstępnych rozmów, ustalają jaki rodzaj cateringu będzie odpowiedni na daną imprezę.

Dla przykładu na imprezach plenerowych, nieformalnych sprawdzić się może jedzenie typu fast food, grill. Natomiast na eventach, rocznicach i tym podobnych imprezach formalnych raczej trzeba postawić już na nieco bardziej wyszukany jadłospis.

Naszym zdaniem organizator imprezy musi brać pod uwagę jaki to jest rodzaj imprezy. Gdzie i w jakich warunkach jest przygotowywana. Jakie wytyczne w tym zakresie przedstawił zlecający przygotowanie itd. Itp.

Aspektów które należy pilnować organizując imprezę eventową jest naprawdę sporo.

Zlecający przygotowanie eventu już przed nawiązaniem kontaktu z firmą eventową może przemyśleć czego oczekuje w zakresie cateringu. W trakcie rozmowy przedstawić swoje wymagania i oczekiwania, oczywiście uwzględniając również, czas w jakim impreza będzie organizowana i miejsce.  

Dobra komunikacja na linii zleceniodawca – agencja eventowa/organizator imprezy z pewnością przyczyni się do lepszego zorganizowania całej imprezy. Nie dotyczy to tylko spraw związanych z zabezpieczeniem imprezy w catering.

Udana impreza firmowa = Agencja eventowa.

Jeśli chcesz zorganizować imprezę firmową, jubileusz, wigilię firmową lub inne imprezy tematyczne postaw na profesjonalnego organizatora. Zaoszczędzisz sobie dużo nerwów związanych z przygotowaniem imprezy, czasu oraz pieniędzy. Agencje eventowe znają rynek, mają rozeznanie, gdzie można zorganizować dany rodzaj przyjęcia, jak i gdzie najszybciej pozyskać catering. Klient agencji raczej na pewno nie będzie dysponować takim doświadczeniem. Naszym zdaniem amator z pewnością nie zorganizuje i zabezpieczy eventu w taki sposób jak firma eventowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *