The burgers, nowa marka

The burgers, nowa marka

Wieść niesie, że Smacznie i Szybko szykuje coś niesamowicie smacznego!!! Nasi „tajni informatorzy” 🕵️‍♀️ 🕵️‍♂️ donoszą, że już 5 grudnia 2019 roku powstanie nowa marka Burgerów! 🍔

Zapowiada się ciekawie! 👌🏼 Kto nie lubi smacznych burgerów i to w nowej odsłonie?! Pod nową marką The Burgers! 🍔

Na razie nie wiemy wiele, ale będziemy trzymać rękę na pulsie.

Udało nam się dowiedzieć, że nowa marka The Burgers będzie dostępna w takich miastach jak:

Warszawa, Poznań, Olsztyn, Łódź, Kalisz, Konin, Zgierz, Kraków, Bydgoszcz.

Zapraszamy zaglądajcie na nasz blog, czekajcie na aktualizacje oraz na same otwarcie nowej marki oferującej smaczne burgery z dowozem do domu lub pracy.

Smacznieiszybko.pl z pewnością na start przygotuje ciekawe promocje na burgery z dowozem do domu.

Aktualizacja:

W najbliższych dniach na samej stronie Smacznieiszybko.pl oraz na naszym blogu pojawią się nowe informacje o nowej marce oferujacej smaczne burgery z dowozem!

Aktualizacja:

Zgodnie z oczekiwaniami nowa marka The Burgers już działa, na razie w kilku miastach, ale stopniowo będą otwierane nowe lokalizacje.

Więcej na temat marki możecie przeczytać na smacznieiszybko.pl w zakładce The Burgers. Na tym samym portalu możecie składać zamówienia, w tym celu skorzystajcie z przeglądarki lub aplikacji.  

Jeśli mieszkacie w miastach gdzie nowa marka jest już dostępna przetestujcie ją i napiszcie co o niej sądzicie? Podzielcie się opinią na temat zamówionego burgera, dodatków, składników z jakich przyrządzony został posiłek.

7 komentarzy

Polecam Boczniak Burger! A sos The Burger to mistrzostwo! Nie zawiodłam się 😀 Macie stałego klienta. A do tego jeszcze dostawa za 0zł. Sprawdźcie koniecznie!

Dostawa za ZERO!? ciekawe co piszesz Paula, sam muszę przetestować tą markę bo burgery wyglądają całkiem konkretnie! 🍔🍔🍔 Jeśli to będą dobre burgery z darmowym dowozem to ja w to wchodzę!

Burgery trochę kosztują ale wyglądają i smakują obłędnie! warto spróbować, faktycznie najwygodniej się zamawia na smacznieiszybko.pl

Na smacznieiszybko.pl można zamawiać burgery i inne jedzonko z dowozem z gratisem w postaci darmowej pepsi! sprawdźcie sobie tylko regulamin promocji, jest na dole strony w stopce.
Darmowa pepsi czemu nie prawda? 🥤🥤🥤

The burgers oferują smaczne burgery i to się liczy najbardziej 🙂 zwłaszcza teraz gdy corona straszy fajnie zamówić jedzenie z dostawą do domu.

Na smacznie i szybko w the burgers jest nowa fajna promocja na zestaw za 25 zł, w zestawie classic Burger + Karbowane ziemniaczki wygląda to smacznie więc warto spróbować. Z tego co pamiętam promocja trwa tylko do końca miesiąca!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *