Festiwal pierogów

Festiwal pierogów

Festiwal pierogów świata w Pałacu Kultury i Nauki 

Smacznie i Szybko zaprasza wszystkich smakoszy na festiwal pierogów świata, który odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie 1go grudnia 2019 roku!

pierogi z darmowym dowozem

Festiwal to prawdziwa gratka dla amatorów tego dania, możecie na miejscu skosztować, jak też zobaczyć pierogi w wielu osłonach i wariantach w tym pierogi gotowane, pieczone, smażone, z nadzieniem mięsnym, warzywnym, owocowym.

W wersji na słodko, wytrawnie lub na ostro.

Dla wymagających w wersji bez glutenu.

Odwiedzający stoiska wystawców będą mogli skosztować na przykład:

  • polskie domowe pierogi z sezonowymi farszami,
  • chińskie baobao,
  • indyjskie samos,
  • tybetańskie momo,
  • włoskie calzone,
  • gruzińskie chinkali.

To oczywiście nie wszystkie rodzaje pierogów jakie zobaczymy na festiwalu. Organizatorzy zapewniają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Pierogi to potrawa występująca w kuchniach niemal całego świata. Dlatego pod jedną nazwą, zawiera się tak szeroki bukiet smaków, faktur i zapachów.

Festiwal pierogów świata odbędzie się w niedzielę 1 grudnia.

Pierogów z różnych stron świata można będzie próbować od 12.00 do 19.00.

Bilet wstępu na to smaczne wydarzenie kosztuje jedynie 5 zł.

Dla dzieci do 12 lat wejście jest bezpłatne.

festiwal pierogów

Dla nas, jak też dla odwiedzających festiwal to doskonałe miejsce do wymiany poglądów i opinii na temat pierogów. Poznania nowych smaków, przepisów i inspiracji, a być może także przekonania niezdecydowanych konsumentów do tej przepysznej potrawy.

Odwiedzający po degustacji pierogów na festiwalu będą mogli odwiedzić nasz serwis kulinarny smacznieiszybko.pl i skorzystać z szerokiej oferty pierogów.

Smacznie i szybko oferuje smaczne pierogi w wielu odsłonach z darmową dostawą do domu lub pracy. Serwis można używać w wersji na przeglądarkę oraz jako aplikację na urządzenia mobilne z systemem android lub mac os. W zależności od okoliczności w jakich się znajdujemy i do jakich urządzeń mamy dostęp możemy wybrać stronę lub aplikację do zamówienia jedzenia online logując się na utworzone wcześniej konto użytkownika. Wygodne użytkowanie, a także możliwość szybkiego i bezpiecznego zamawiania pysznego jedzenia z dowozem, to gwarancja zadowolenia naszych klientów oraz ich powrotu na nasz serwis.

1 komentarz

Festiwal pierogów 🧐 🥟🥟🥟fajna impreza, można za free spróbować różnych pierogów, poznać przepisy lub sprawdzić gdzie można zjeść takie pierogi jakie nam przypasowały! 👌 🥟🥟🥟🥟

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *